Pomiń zawartość →

Autor

Cześć!
Nazywam się Łukasz Rajzer. Mieszkam we Wrocławiu a pochodzę z Podkarpacia.

Zajmuję się wieloma projektami z różnych branż jako marketingowiec, menedżer ds. rozwoju czy właściciel. W swojej karierze zawodowej zawsze starałem się tworzyć projekty, które były pomocne ludziom – pozwalały podejmować lepsze decyzje. Współtworzyłem porównywarki ubezpieczeń ipolisa.pl i rankomat.pl, porównywarkę finansów finanse.rankomat.pl, porównywarkę chwilówek sowafinansowa.pl czy porównywarkę usług telekomunikacyjnych komorkomat.pl. Więcej o moim doświadczeniu zawodowym znajdziesz w serwisie Linkedin.

Jesienią 2017 roku zostałem zaproszony do rozpoznania kategorii jakości powietrza. Skupiłem się na oczyszczaczach powietrza. Wśród zadań, które zrealizowałem było stworzenie rankingu oczyszczaczy powietrza, który jest stale rozwijany. W temat smogu wszedłem głębiej, bo czuję jak ten problem dotyka mnie osobiście. Uwielbiam aktywności na świeżym powietrzu. Mieszkając w Bielsku-Białej pokochałem narty, bieganie i chodzenie po górach. Niestety zanieczyszczenie powietrza sprawia, że te rzeczy smakują inaczej, gorzej.
Jestem także tatą dziesięcioletniej Mai. Dla Niej staram się wpływać na zmiany, które mogą przyspieszyć poprawę jakości powietrza w Polsce. My wcale nie musimy się truć poprzez oddech!
Łukasz i Maja Rajzer na Szyndzielni

Niebojsmoga.pl to miejsce, gdzie wyrażam swoje osobiste poglądy na tematy związane ze smogiem i oczyszczaniem powietrza. Blog wcześniej istniał pod adresem prawdaosmogu.pl, ale został przekierowany na nową domeną.

Wiem,  że nie jestem najlepszym pisarzem. Pisanie nigdy nie było moją mocną stroną. Teraz nie znajduję na nie wiele czasu, ale są rzeczy, które powodują, że nadwyrężam klawiaturę swojego laptopa.

Mam wiarę, że mój głos w dyskusji smogowej przyczyni się do zmian na lepsze.

Wietrznej pogody!
Łukasz


Zapraszam do kontaktu: lukasz@niebojsmoga.pl.