Skip to content →

Autor

Cześć!
Mam na imię Łukasz. Mieszkam we Wrocławiu i często bywam na Śląsku. Zajmuję się wieloma projektami z różnych branż jako marketingowiec i menedżer ds. rozwoju.

Jesienią 2017 roku zostałem zaproszony do rozpoznania kategorii jakości powietrza. Skupiłem się na oczyszczaczach powietrza. Wśród zadań, które sobie stworzyłem jest rozwój rankingu oczyszczaczy powietrza, ale to nie wszystko. W temat smogu wszedłem głębiej, bo czuję, jak bardzo osobiście dotyka mnie ten problem. Uwielbiam aktywności na świeżym powietrzu. Mieszkając w Bielsku-Białej pokochałem narty, bieganie i chodzenie po górach. Niestety zanieczyszczenie powietrza sprawia, że te rzeczy smakują inaczej, gorzej.
Jestem tatą dziesięcioletniej Mai. Dla Niej staram się wpływać na zmiany, które mogą przyspieszyć poprawę jakości powietrza w Polsce. My wcale nie musimy się truć oddychając.

Niebojsmoga.pl to miejsce, gdzie wyrażam swoje osobiste poglądy na tematy związane ze smogiem i oczyszczaniem powietrza. Bog wcześniej widniał pod adresem prawdaosmogu.pl, ale został przekierowany na nową domeną, bo jego wcześniejsza nazwa pokrywała się z postacią, która w smog nie wierzy 🙂

Nie jestem najlepszym pisarzem i na pisanie nie znajduję wiele czasu, ale są rzeczy, które powodują, że czuję wielką potrzebę ich opisania. Mam wiarę, że mój głos w dyskusji smogowej przyczyni się do zmian na lepsze.

Wietrznej pogody!
Łukasz Rajzer


Zapraszam do kontaktu: lukasz@niebojsmoga.pl.